Wiecie co jest zabawne w lewakach? Jak dodałem znalezisko że na zaszczepionym w 99% Giblartarze notują wysokie (jak na liczbę ludności) wzrosty zachorowań: https://www.wykop.pl/link/6219909/comment/94906041 to co czytam?

Że „przecież wiadomo, że szczepiąc się chronisz tylko siebie, tu nie chodzi o innych, nikt tak nigdy nie mówił!” xDDD I zakopują, bo niby manipuluję sugerując, że ktoś kiedykolwiek kogoś namawiał. ROZUMIECIE ABSURD? xDDD

Według lewaków, zamordystów i covidian już nie jest potrzebna odporność zbiorowa. Już nie musisz się szczepić, żeby chronić babcię. Już nie są potrzebne żadne ograniczenia dla niezaszczepionych. Nikt przecież nigdzie nie wprowadzał segregacji, paszporty covidowe to teoria spiskowa, nikt nie zapowiadał lockdownu, nikt nie mówił o obowiązku szczepień żeby przerywać rozmnażanie wirusa! Nikt też nie promował szczepień i nikt nie wydawał na to miliardów złotych. To wszystko według lewactwa wymysł tych wstrętnych foliarzy i prawaków, którzy teraz manipulują ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cóż, propaganda zmienia się bardzo szybko, choć chyba jeszcze rządowe strony za nią nie nadążają (wpis sprzed tygodnia ze strony gov.pl) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #koronawirus #zdrowie #medycyna #covid19 #4konserwy